Zeytinburnu Hurdacı

Zeytinburnu Hurdacı

Zeytinburnu Hurdacı

Zeytinburnu Hurdacı, Güçlü hurda,hurda malzemelerin alım satımını yapan işletmelerdir. Hurda malzemeler, atık malzemelerin geri dönüştürülebilir veya tekrar kullanılabilir bileşenlerini içeren malzemelerdir. Zeytinburnu hurdacı, genellikle çeşitli hurda türlerini kabul ederler ve bunları geri dönüşüm tesislerine yönlendirirler.

Zeytinburnu Hurdacı, aşağıdaki hurda çeşitlerinin alım satımını yapabilir:

  1. Metal Hurdası: Demir hurdası, çelik hurdası, alüminyum hurdası, bakır hurdası, pirinç hurdası, kurşun hurdası, paslanmaz hurdası çelik gibi metallerin hurdaları. İnşaat atıkları, otomobil parçaları, tesisat malzemeleri,beyaz eşya hurdası,kombi hurdası endüstriyel kaynaklardan elde edilen metal hurdalarını kabul ederler.

  2. Plastik Hurdası: Plastik şişeler, ambalaj malzemeleri, plastik kaplar, PVC borular, plastik oyuncaklar gibi plastik malzemelerin hurdaları. Evlerden, iş yerlerinden ve plastik üretim tesislerinden gelen plastik hurdaları kabul edebilirler.

  3. Cam Hurdası: Cam şişeler, cam kaplar, pencere camları, aynalar gibi cam malzemelerin hurdaları. Cam atıklarını toplar ve geri dönüşüm tesislerine gönderirler.

  4. Kağıt ve Karton Hurdası: Gazete, dergi, ofis kağıdı, karton kutular, kitaplar gibi kağıt ve karton malzemelerin hurdaları. Bu tür hurdaları geri dönüşüm için toplarlar.

  5. Elektronik Hurdası: Bilgisayarlar hurdası, televizyonlar, cep telefonları, tabletler, yazıcılar gibi elektronik cihazların hurdaları. Eski veya atıl durumdaki elektronik eşyaların parçalarını alarak geri dönüşüm sürecine katkıda bulunurlar.

Bu sadece bazı örnekler olup, hurdacılar genellikle daha geniş bir hurda yelpazesini kabul ederler. Zeytinburnu'ndaki hurdacıları bulmak için yerel işletme rehberleri, hurdacı arama siteleri veya çevrenizdeki yerel işletmelerden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, belediyenin atık yönetimi birimi veya çevre departmanından hurdacılar hakkında yardım alabilirsiniz.
 


Güçlü Hurda
Güçlü Hurda Çevrimiçi