Kurşun Hurdası Alım Satım

Kurşun Hurdası Alım Satım

Merkez Hurda | Geri Dönüşüm olarak elinizde bulunan Kurşun hurdaları için en yüksek teklifi vermekteyiz. Gerek yurt için gerekse yurt dışı piyasasında bulunan müşterilerimiz için Hurda kurşun ve Hurda kurşun külçe halinde satışlarımız bulunmaktadır.

Bize danışmadan hurda kurşunlarınızı kesinlikle satmayın. Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik bakanlığının vermiş olduğu tüm lisans ve belgelerimiz bulunmaktadır. Kurşun hurdalarınız için Bizlere günün her saati 0 (538) 344 69 03 nolu telefonlarımızdan irtibata geçebilir ücretsiz değerlendirme ve ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hurda Kurşun özellikle kullanım alanları ve çok fazla tüketilmesi sebebiyle geri dönüşüm için çok önemli metallerden birisidir. Ayrıca Elinde Külçe Hurda Kurşun bulunan müşterilerimiz için aracılık yapmaktayız.

Talebiniz doğrultusunda ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanarak mevcut hurdalarınızın tam değerini öğrenebilirsiniz. Tüm Hurda çeşitleri gibi hurda kurşun’da KDV muaf olup, Fatura ve sevk irsaliyesi ile sevkiyatı yapılmaktadır.
İstanbul Hurda Alım yapan firma,Hurdacı,Hurda Alım Merkezi,Hurdacı Telefonu,En Yakın Hurdacı,Hurda Fiyatları,Hurdacı adresi

Güçlü Hurda
Güçlü Hurda Çevrimiçi