Akü Hurdası Alım Satım

Akü Hurdası Alım Satım

Ülke ekonomisine katkı sağlamak, çalışanlarına ve çevresine karşı sosyal sorumluluğunun bilince olmaktır. Hurda AküGeri Dönüşüm sektöründe çok önemli bir yer tutmaktadır, Çeşitli sektörlerde kullanılması ve Türkiye’de çok miktarda bulunması sebebiyle yüksek tonajlarda hurdası çıkmaktadır. Çıkan Hurda Akülerin geri kazanımı için Metal Geri Dönüşüm firmaları devreye girmekte, hem sizlere , hemde ülke ekonomisine geri kazanım yaparak katma değer katmaktadır.

Hurda Akü tüm ülkemizde yoğun miktarlarda bulunmakta ve yoğun olarak çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır. İşte bundan dolayı Akü Hurdası çok değerlidir, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda İstanbul Geneli Hurda Akü alımları yapmaktayız. Hurda Akünüz var ve değerlendirmek istiyorsanız bizlere iletişim bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

Firmamız Türk Standartları Enstitüsü tarafından onaylı Karayolları ile atık pil ve akümülatör taşıma uygunluk belgesine sahip olup atık akü taşımında firmamız lisanslanmıştır.
İstanbul Hurda Alım yapan firma,Hurdacı,Hurda Alım Merkezi,Hurdacı Telefonu,En Yakın Hurdacı,Hurda Fiyatları,Hurdacı adresi

Güçlü Hurda
Güçlü Hurda Çevrimiçi